פרופיל

 
 

רשתות עוז ע.י.נ בע"מ מתמחה בייצור ובשיווק מוצרי בנייה, בהם פינות לטיח מדגמים שונים רשת אקספנדיט, רשת גדר, עמודי גדר וכלי עבודה לבניין.

החברה הוקמה בשנת 1987, והיא נמצאת בבעלותו ובניהולו של יהודה עוז, המביא עמו ניסיון של למעלה מ – 30 שנות עיסוק בתחום. המפעל של רשתות עוז ע.י.נ בע"מ הינו חדיש ועומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד, המאפשרים התאמה מושלמת של מוצרים ללקוח וייצור בהספקים גבוהים במיוחד.

עיקר עיסוקה של החברה הוא בייצור מוצרי בניין לטיח ולגידור, והיא משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ. טיבם של מוצריה, מחיריהם האטרקטיביים ואמינותה של רשתות עוז ע.י.נ בע"מ מהווים שילוב מושלם, כשנוסף לכך גם שירות מצוין.

איכותם הגבוהה של מוצרי רשתות עוז ע.י.נ בע"מ, בשילוב עם מקצועיותם של עובדיה יוצרים פתרון מעולה המתחרה בהצלחה רבה במוצרי יבוא.

מלקוחות החברה

רשתות באר שבע, קמחי ובניו, ח.ג.יי שיווק מוצרי בנייה בע"מ, אחים פרישמן בע"מ, פיתול ברזל, ברוש מסחר בברזל בע"מ, שידב פלסטיקה בע"מ, א. גול נכסים והשקעות בע"מ, א.צ חומרי שיווק ואיטום בע"מ, א. שאהיין סרסור חומרי בניין, אברהם עמרם ובניו בע"מ, אייל ציפויים בע"מ, עמרוסי, אקסלרוד יאיר, בן בנימין נוימן, בן ישי שיווק והפצה בע"מ, הארזים באר שבע, הלביץ ברוך בע"מ ועוד.